Neler yeni

Ado Gider

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Genelde forumdan ayrılırken @osmanke abimizin İyi Geceler konusuna yazıyorum zira geceleri gidiyorum ancak istisna durumlarda ve bir Kamu görevim de olması nedeniyle toplantı günlerinde forumda olamadığım durumlar oluyor.

Bu zaman dilimlerinde soru sorup cevap bekleyen dostlar benim cevap vermediğimi düşünsün istemem o nedenle bu konuyu açtım.
Bundan sonra forumdan ayrılırken bu konu başlığına yazarım mutlaka.

Sadece beni etiketlemek yerine @Tesla @Vesteloji @Ispanak Namık @NBKpro @Rüstem @alino ve aktif diğer dostlarımızı etiketleyebilirsiniz.

Döndüğümde ben de konuları kontrol eder ve dahil olmam gereken bir durum var ise seve seve cevap yazarım.

Bugün ise Gündem Toplantımızın olduğu gün, o nedenle 5-10 dakikaya kadar çıkmam gerekiyor. 17:30 da mesai biter, bizim biraz Fethiye kordon yürüyüşümüz, sonra eve döüşümüz kabaca iki saat yani akşama görüşürüz dostlar.

Kendinize ve birbirinize iyi bakınız. :ok

gökyüzü

Yeni Üye
Yeni Üye
Hocam kolay gelsin TV Almayı düşünüyorum Deprem de Kırıldı benim ki almışken güzel Bişey almak istiyorum ama Televizyon dan hiç anlamıyorum 16000₺ bütçem var önereceğiz android tvler var mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Hocam kolay gelsin TV Almayı düşünüyorum Deprem de Kırıldı benim ki almışken güzel Bişey almak istiyorum ama Televizyon dan hiç anlamıyorum 16000₺ bütçem var önereceğiz android tvler var mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim
Diğer yazmış olduğunuz başlıklarda sırası ile cevap verilecektir.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Dostlar ben yine gidiyorum sonr ahaber vermedi demeyin. :D

Malum bugün, önceden planlı toplantılarımızdan birisi var, Mesai bitene kadar Kaymakamlıktayım, sonrasında biraz kordon turu muhabbet vs derken akşama eve atarız kendimizi.

Sevgili @İlteriş Yılmaz ofiste şu an. @Vesteloji ustamız da bugün forumda aktif bildiğim kadarı ile. Cafemiz @Beril ve @Ispanak Namık dostlarımız tarafından sıcak kahve servisine devam ediyor :kiskis

Yazılım sistemi @Curious tarafından kontrol altında :D

Sorunu olan olursa kendilerini etiketleyebilir.

Görüşmek üzere. :ok