Neler yeni

Derin Dondurucu Tavsiyesi

tryilmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
Adem Hocam selamlar,

Umarim iyisinizdir.

Yakin zamandir derin dondurucu talebim vardi. Gecenlerde vestel’de ikinci urune 3250tl indirim olmasi cazip geldi. Vestel CD7011 248lt Dikey derin dondurucu modelini gordum. Yorumlardan gordugum kadariyla ilgi ceken bir model. Cok bir beklentimiz yok fiyat/performans olmasi tercih sebebimdir. Derin dondurucu sektorunde vestel iyi konumda midir? (Urunun iyi ya da kotu olma durumunda tabiki sans faktoru de var)

Ustadim senin yorumun ne olur?

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Kullandıkları kompresörler rüştünü ispat etmiş üreticiler yani Jia ve GMCC. Jiaixipera biliyorsunuz Bosch Arçelik dahil birçok üreticinin birçok modelinde kullandığı kompresördür. GMCC ise Midea ile Toshiba nın ortak üretimidir yani ciddi anlamda kalitelidir bunlarda sorun yok. Vestel elektronik kart donanımında kötü değil o nedenle o yönde de tedirgin olmam. Soğutucu akışkan boru vs desek zaten standart. Geriye sadece vestele güvenemeyeceğim gövdede gaz kaçağı olabilir ki bu sorunu Samsung Arçelik Bosch hepsi yaşıyor biliyoruz. Bu durumda ürünü almanızda sakınca olmamakla birlikte +4 yıl garantisini yaptırıp gövdede gaz kaçağı sorununa karşı da kendinizi güvenceye alırsanız bana göre hiçbir sorun kalmaz :)