Neler yeni

İnternet görmeme sorunu

Nesa20

Yeni Üye
Yeni Üye
Arkadaşlar selamlar adem abimin önerisi ile Samsung s95B aldım Fransa’ya yeni taşındım franszıcam yok yeni ev açtık eve internet 1 2 haftaya gelecek tv geldi baya oldu fakat açıp kullanmadım hiçbir şekilde ne benim nede eşimin telefonundan paylaştığı interneti görüyor kafayı yicem modem Wi-Filerini görüyor fakat telefondan paylaşılan internetleri görmüyor iade sürem dolmadan deneyimlenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi günler ??

Nesa20

Yeni Üye
Yeni Üye
güncelleme sorunu çözdüm iPhone telefon kullanıyorsanız kişisel erişim noktasıdaki maksimum verimlilik tiki açık olacak arkadaşlar şimdi bir sorun daha tvde Türkçe dil desteği yok Samsung’la konuşuyorum ücretli olarak Samsung yetkili servisinden alabilirsiniz diyorlar

DeepState

Süper Üye
Destek Ekibi
güncelleme sorunu çözdüm iPhone telefon kullanıyorsanız kişisel erişim noktasıdaki maksimum verimlilik tiki açık olacak arkadaşlar şimdi bir sorun daha tvde Türkçe dil desteği yok Samsung’la konuşuyorum ücretli olarak Samsung yetkili servisinden alabilirsiniz diyorlar
Türkiye sitesinden güncelleme indirip USB ile onu deneyin Türkiye yazılımlarında Türkçe olduğu için sizin cihazda da açılır belki

Puzik

Süper Üye
Kadim Üye
Dil desteği İngilizce de mi yok?

Nesa20

Yeni Üye
Yeni Üye
işe başladım abi inan fırsatım olmadı farklı bir konuda açmıştım dil desteği hakkında numara vereceğim özelden yazmıştın abi @Adem Helvacı başını ağrıttım burada tekrar tekrar kusura bakma abi