Neler yeni

Mi stick yeşil ekran sorunu

knn_bll

Yeni Üye
Yeni Üye
Mi sticks kullanıyorum gayet de güzeldi.dün izlerken görüntü bi anda yeşil oldu.menülerde gezerken youtube falan herşey normal ama video açtım mı ekran yeşil oluyor.
Ses normal ama görüntü yeşil sadece hiçbirşey gözükmüyor.geri tuşunq basınca bieşey yok video başladımı ekran yeşil dönüyor.yardımcı olur musunuz

canegeli

Yeni Üye
Yeni Üye
3 yıldan fazladır kullandığım mi box 3 zaman zaman anlık yeşil ekran olup düzeliyor. HDMİ kabloyu cihaz soketinde oynatınca da ortaya çıkınca kablo degişimi ile düzelebileceğini umuyorum. Ya da soket arızalanmış temas etmiyor da olabilir. ?
Siz çözüm bulursanız yazarsanız sevinirim. Şimdilik ikinci cihaz olarak kullandıgım için ben yeni kablo alıp deneyemeyebilirim.

DeepState

Süper Üye
Destek Ekibi
Mi sticks kullanıyorum gayet de güzeldi.dün izlerken görüntü bi anda yeşil oldu.menülerde gezerken youtube falan herşey normal ama video açtım mı ekran yeşil oluyor.
Ses normal ama görüntü yeşil sadece hiçbirşey gözükmüyor.geri tuşunq basınca bieşey yok video başladımı ekran yeşil dönüyor.yardımcı olur musunuz
Uygulumanın güncellemesi var mı bakın yoksa silip tekrar kurun. Çözüm olmazsa cihazı sıfırlayın. Bir de hdmi soketini kontrol edin hava tutma şansınız varsa hava tutun.