Neler yeni

MODERN TV ÜNİTELERİ LED DEKORASYON VE STANDLARI

osmanke

Müdavim
Kadim Üye
Web sitesi
turkvod.com

200 Modern TV cabinets 2023 TV units for living room wall decorating ideas​

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

TOP30 Modern Living Room TV Unit Design Ideas 2023 TV Cabinets | Home Interior Wall Decorating​

Morden Tv Unite design Ideas 2023 || Led Cabinet design || Tv Unit design || Tv cabinet​

Alçıpan TV kitaplığı dekoru nasıl kurulur​

Stone Fireplace TV Wall - Full Build​

osmanke

Müdavim
Kadim Üye
Web sitesi
turkvod.com
Son videoda görsel çok çok güzel ancak hem montaj hatalı hem de ısı kaynaklarının üzerine TV montajı yapmak sağlıklı değil :cool:
adem hocam alttaki sadece görsel ısı,sıcaklık üreten birşey değil bence ama elektirik akımı var tabii. bu video,daki taşlardan bizim çocukların dairesine mutfak duvarına yaptırdık boydan,boya görsel oldukça güzel

osmanke

Müdavim
Kadim Üye
Web sitesi
turkvod.com
zaman bulabilirsem benim evin salona kendim yapacağım bu tv stand,ından ama maalesef şuan hasta baktığımız için zaman kalmıyor malum kış zamanı hava çabuk kararıyor hasta ile uğraş alışveriş namaz bir bakmışssın akşam olmuş birgün inşallah daha fazla yaşlanmadan yaparız:bilmiyom:giggle:

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
zaman bulabilirsem benim evin salona kendim yapacağım bu tv stand,ından ama maalesef şuan hasta baktığımız için zaman kalmıyor malum kış zamanı hava çabuk kararıyor hasta ile uğraş alışveriş namaz bir bakmışssın akşam olmuş birgün inşallah daha fazla yaşlanmadan yaparız:bilmiyom:giggle:
Görmekten ve feyz almaktan mutluluk duyarız.

Bu arada şömine konusunda abi şu Dmax ve TLC kanallarında ev tadilat programlarını izliyorum ben bütün gün, orada da bakıyorum sürekli şömine üstüne tv montajı yapıyorlar ama onların bizim gibi bir korkusu yok maddi olarak :)

O görseli görünce izlediklerim geldi aklıma direkt.

osmanke

Müdavim
Kadim Üye
Web sitesi
turkvod.com
Görmekten ve feyz almaktan mutluluk duyarız.

Bu arada şömine konusunda abi şu Dmax ve TLC kanallarında ev tadilat programlarını izliyorum ben bütün gün, orada da bakıyorum sürekli şömine üstüne tv montajı yapıyorlar ama onların bizim gibi bir korkusu yok maddi olarak :)

O görseli görünce izlediklerim geldi aklıma direkt.
inşallah,böyle işlerle uğraşmaktan haz duyuyorum ama şuan meçhul evet bende zaman,zaman bakıyorum onlar gerçekten işin ehli tabii ama senin dediğin gibi şömine üzeri tv montajı sakıncalı ve bizim gibi maddi sorun yok olmadığı içinde bina dizaynı yapılırken herşeyi düşünerek yapıyor ihtiyaca göre he birde bizdeki ustalar gibi değil bugün maliyet neyse onu söylüyor bizim ustalar maşallah onlarda bir yerde haklı bugün aldığını yarın alamıyor ama yine aşırı fahiş fiatlar çekiyorlar herkesin durumu müsait olmadığı için vazgeçmek zorunda kalıyor yukarıda bahsettiğim taları yaptırmak için daha önce birkaç yere sorduk olmaz böyle birşey öyle fiatlar çektiler,ki inanamassınız ama yaptırdığımız ustalar hem taşları hem diğer malzemeleri kendileri getirdi hemde diğerlerinin dörtte bir fiatına yaptılar bizde inanamadık sorduk hani öyle tanıdık falanda değiller çocuklar internetten araştırırken bulmuşlar biz direk bu taşların imalatçısıyız daha önceleri sadece satışını yapıyorduk ama baktık alanların sitelerine hem fahiş fiatlara yapıyor hemde müşterileri sürekli şikayet ediyorlar yaptıkları işlerin çoğunda duvardan taşlar dökülüyor,kırılıyor karar verdik kendimiz yapmaya 8 kişik kadroları varmış elleri,de hızlı 15 metre kare,yi sabah 9,dan akşam 17,ye kadar bitirip gittiler bizim yaptırdığımızda böyle yüksek fiat artışları yoktu şimdi bakıyorum sadece bir kutu taş 400tl civarı yaptıranlara kolay gelsin.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
inşallah,böyle işlerle uğraşmaktan haz duyuyorum ama şuan meçhul evet bende zaman,zaman bakıyorum onlar gerçekten işin ehli tabii ama senin dediğin gibi şömine üzeri tv montajı sakıncalı ve bizim gibi maddi sorun yok olmadığı içinde bina dizaynı yapılırken herşeyi düşünerek yapıyor ihtiyaca göre he birde bizdeki ustalar gibi değil bugün maliyet neyse onu söylüyor bizim ustalar maşallah onlarda bir yerde haklı bugün aldığını yarın alamıyor ama yine aşırı fahiş fiatlar çekiyorlar herkesin durumu müsait olmadığı için vazgeçmek zorunda kalıyor yukarıda bahsettiğim taları yaptırmak için daha önce birkaç yere sorduk olmaz böyle birşey öyle fiatlar çektiler,ki inanamassınız ama yaptırdığımız ustalar hem taşları hem diğer malzemeleri kendileri getirdi hemde diğerlerinin dörtte bir fiatına yaptılar bizde inanamadık sorduk hani öyle tanıdık falanda değiller çocuklar internetten araştırırken bulmuşlar biz direk bu taşların imalatçısıyız daha önceleri sadece satışını yapıyorduk ama baktık alanların sitelerine hem fahiş fiatlara yapıyor hemde müşterileri sürekli şikayet ediyorlar yaptıkları işlerin çoğunda duvardan taşlar dökülüyor,kırılıyor karar verdik kendimiz yapmaya 8 kişik kadroları varmış elleri,de hızlı 15 metre kare,yi sabah 9,dan akşam 17,ye kadar bitirip gittiler bizim yaptırdığımızda böyle yüksek fiat artışları yoktu şimdi bakıyorum sadece bir kutu taş 400tl civarı yaptıranlara kolay gelsin.
Ah be abi, imrenerek izliyorum o programları ama çok fazla bilgi de ediniyorum.

Dikkatini çekmiştir mutlaka, çok öyle beton ile işi olmuyor onların. Zeminde kullanıyorlar betonu bazen, onun haricinde hep ahşap iskeletler üzerine yine ahşap kaplamalar, cam yünü veya o türevde malzemeler kullanıyorlar izolasyon için.

osmanke

Müdavim
Kadim Üye
Web sitesi
turkvod.com
Aynen öyle ama şömine olayı farklı altta beton iç ve tüm dış kısımları tuğla sıva ve taş kaplama süs olanı olursa senin dediğin gibi yukarıda seyrettiysen video,yu şömine görsel,süs olacaksa betona,da gerek yok ahşap,alçı ve kaplama en son üstüne görsel temizliği için boya yada hafif olan taşlardan veya strofor görseli taş olan kaplama yapılıyor?