Neler yeni

Teknik Soru TOSHİBA 70UL4C63DT Hakkında Detaylı Bilgi

LEVENT

Yeni Üye
Yeni Üye
Marka Model Bilgisi
TOSHİBA 70UL4C63DT
İyi günler. Bu ürün ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Yardımcı olursanız sevinirim

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Bunu da sizin için eklemiş olalım.

Çözüm

LEVENT

Yeni Üye
Yeni Üye

emren306

Yeni Üye
Yeni Üye
Adem abi teknik detayları açıklamışsin da sonuç olarak burdan ne çıkaralım... taksitle 17500 e geliyor bunun üzerine 1500 koyup vestel 65qa9700 almak mı.. Toshiba mi..

Murat ALA

Moderator
Moderator
Adem abi teknik detayları açıklamışsin da sonuç olarak burdan ne çıkaralım... taksitle 17500 e geliyor bunun üzerine 1500 koyup vestel 65qa9700 almak mı.. Toshiba mi..
65QA9700, 70UL4C63DT'den daha özellikli bir televizyon ama 3 farklı panel 2 farklı yapı tipinde üretilmiş. Bayiden alacaksanız seri numaralarını önceden edinip burda paylaşırsanız güzel olur yoksa şansa oynarsınız.

emren306

Yeni Üye
Yeni Üye
Peki o zaman seri hangi seriden almamız lazım.bunun bilgisi vsr mi ona göre bayiden baksak.. gidince.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Abim biz genelde balığın nasıl tutulacağını öğretmeyi tercih ediyoruz o nedenle satın alıma yönlendirme şeklinde çok dikkat çekici yorumlarımız olmuyor. Hangi balığı istediğinize balık keyfinize göre sizin karar vermenizi tercih ediyoruz.

Yine de fikir olarak sordun ise panel üreticisi, COF sayısı, ürün özellikleri, 3 yıl garantisi, ücretsiz montaj hizmeti, vestel güvencesi ve en önemlisi fiyatı işin içine girince alınmasında sakınca olmadığını belirtebilirim.

''Bu kadarını verdikten sonra'' kavramı işin içine girdiğinde o işin ucu 30 bin liaralık televizyonu satın alıp halen mutlu olmamaya kadar gidiyor onu açık açık belirteyim.

Bakınız firma akıl oyunu oynamış ve kazanmış. Neden? Çünkü seçtiğiniz iki markayı da kendisi üretiyor yani hangisini alsanız o kazanacak. 70'' Qdef katmanı olmayan mı? 65'' Qdef katmanı olan mı? dın dın, dın dın, dın dın, dın dın.. :cool:

emren306

Yeni Üye
Yeni Üye
Abim biz genelde balığın nasıl tutulacağını öğretmeyi tercih ediyoruz o nedenle satın alıma yönlendirme şeklinde çok dikkat çekici yorumlarımız olmuyor. Hangi balığı istediğinize balık keyfinize göre sizin karar vermenizi tercih ediyoruz.

Yine de fikir olarak sordun ise panel üreticisi, COF sayısı, ürün özellikleri, 3 yıl garantisi, ücretsiz montaj hizmeti, vestel güvencesi ve en önemlisi fiyatı işin içine girince alınmasında sakınca olmadığını belirtebilirim.

''Bu kadarını verdikten sonra'' kavramı işin içine girdiğinde o işin ucu 30 bin liaralık televizyonu satın alıp halen mutlu olmamaya kadar gidiyor onu açık açık belirteyim.

Bakınız firma akıl oyunu oynamış ve kazanmış. Neden? Çünkü seçtiğiniz iki markayı da kendisi üretiyor yani hangisini alsanız o kazanacak. 70'' Qdef katmanı olmayan mı? 65'' Qdef katmanı olan mı? dın dın, dın dın, dın dın, dın dın.. :cool:
Adem abi bu kadar çok balık arasında hangisine yönlenecegimiz konusunda sıkıntı yaşıyoruz.. birde sürekli yenilenen teknoloji ha o diyince bakıyoruz bi başkası cikmis.. Yeni eve taşınma süreci var 2 ayi bulacak o zamana kadar neye bakacaz bilemiyorum

Spagettibey

Yeni Üye
Yeni Üye
Adem abi, a101 den bayramdan önce 70" toshibayı sipariş ettim daha sonra da o gelmeden vatan bilgisayardan Onvo OV75F500 4K Ultra HD 75" 190 Ekran Uydu Alıcılı webOS Smart LED TV aldım. Onvo şuan evde ama kuruluma henüz kimse gelmedi. Toshiba eve daha gelmedi. Bu 2 tv den birini iade etmeyi ya da satmayı düşünüyorum lütfen bana yardımcı olur musun hangisini seçmeliyim. Ben fiyat performans ve kalite bakımından bir seçim yapmak istiyorum. Arıza yapmadan güzelce uzun zaman kullanıp tv film izlemek istiyorum. Hangisini iade edip hangisini tercih etmeliyim. ?

Mehmet ali

Yeni Üye
Yeni Üye
Merhaba bu ürünü a101 den aldım Adem Bey
Ürün kurulama gelindi kutudan kırık çıktı.Servis tutanakları tuttu daha sonra cihazı bırakıp gitti a101 le görüşeceksiniz dedi. Görüştük değişim talebi istedim aynı servise oluşturuldu.14.gün oluyor bugün aradım kutuda darbe sticker varmış o sağlam göründüğü için fabrika değişimi onaylamıyormuş.şöyle birsey var kutuda ne darbe ne ezik nede hasar var sağlam içerdeki köpüklerde sağlam yani televizyon fabrikada kırılmış kutuya konulmuş gibi ben şimdi ne yapmalıyım.

Ekli dosyalar

• IMG_20230819_105159.jpg
    IMG_20230819_105159.jpg
    33.8 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_20230819_105152.jpg
    IMG_20230819_105152.jpg
    36.1 KB · Görüntüleme: 6

Mehmet ali

Yeni Üye
Yeni Üye
Sticker sağlam değil stickker bandı kalkık ve yırtık göründüğü için onaylamıyormuş.