Neler yeni

Vestel 65UM9900 Hakkında Bilgisi Olan Var Mı?

metinoz

Meraklı
Yeni Üye
Hayırlı akşamlar diliyorum. Tv arayışım devam ediyor miniled olması nedeniyle bu tvyi de düşünüyorum ancak hiç bir yerde teşhiri yok. Çinden ithal bir ürün olduğu için Vestel’e telefonla bağlanıp sorduğum sorulara cevap alamadım. Bana söylenen sorduğum sorulara cevap vermelerine izin verilmediğinden söyleyemedikleri.

Öncelikle bu tvyi kullanan biri varsa deneyimini paylaşırsa çok mutlu olurum.

Sorularım:

1)Ürün işletim sisteminde QUI yazıyor ancak görsellerde farklı bir sistem görünüyor işletim sistemi hangisidir?

2) Ürünün görüntü kalitesi, hdr kalitesi ve siyah kalitesi nasıldır?

3) Panel bilgisi.

Kullanıcı yok ise @Adem Helvacı @Vesteloji sizlerden TV hakkında elde edebileceğiniz bilgileri paylaşmanızo rica etsem hem bana hemde benim gibi ürünü merak edenlere çok faydanız dokunmuş olur.

Fikoloji

Moderator
Moderator
Web sitesi
www.youtube.com

metinoz

Meraklı
Yeni Üye
Bu konuları okudum ancak net bir cevap yok aslında menüsü uygulama listesi vs hakkında bilgi verseniz o kadar güzel olur ki. Nihayetinde bu fiyat bandında miniled yok. Görüntü kalitesi merak uyandırıyor çünkü pixalence yok ne olduğu da belirsiz.

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
65UM9900 ü ilk gördüğümde herkese şunu yazmıştım

''Vetsel ithal prototipi getirmiş, yakınd ayerlişini yapıp model basıp sürerler sahaya''

Aradan çok geçmedi ve tamamen ithal gelen bu modelin yerli anakartlı olanını yapıp 65UM9910 olarak ürettiler hatta Vestel 65UM9930 PixiLed modeli de yolda merak etmeyin :D

8 COF LG Panel ile IPS olarak üretilmiş olan UM99 serisi (Bilerek sadece 99 yazdım zira hepsini kapsıyor bu bilgi) ile ilgili az önce bu mesajı yazmayı bıraktım, yeni bir sayfa açıp gidip Blog bölümümüzde aklınızdaki soru işaretlerini giderecek olan şu bilgileri girdim :ok

metinoz

Meraklı
Yeni Üye
65UM9900 ü ilk gördüğümde herkese şunu yazmıştım

''Vetsel ithal prototipi getirmiş, yakınd ayerlişini yapıp model basıp sürerler sahaya''

Aradan çok geçmedi ve tamamen ithal gelen bu modelin yerli anakartlı olanını yapıp 65UM9910 olarak ürettiler hatta Vestel 65UM9930 PixiLed modeli de yolda merak etmeyin :D

8 COF LG Panel ile IPS olarak üretilmiş olan UM99 serisi (Bilerek sadece 99 yazdım zira hepsini kapsıyor bu bilgi) ile ilgili az önce bu mesajı yazmayı bıraktım, yeni bir sayfa açıp gidip Blog bölümümüzde aklınızdaki soru işaretlerini giderecek olan şu bilgileri girdim :ok

Teşekkür ediyorum Adem Bey emeğinize sağlık, fiyatlar daha fazla almadan TV’yi almak istiyordum ancak bu tvler için beklenir galiba. Sizce tahmini çıkış zamanı ne zaman olur?