Neler yeni

Vücut geliştirme ve Fitness

İlteriş Yılmaz

Sürecin kendisi sonuçtan çok daha kıymetli.
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.inceleriz.com

Fikoloji

Moderator
Moderator
Web sitesi
www.youtube.com

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
@Akın Mert Köse Akın hoca tüm forumun forma girmeye ihtiyacı var gibi. Toplu başvuruda indirim var mı? :hihi
İlteriş bu konuda KAMÇILAMA etkisi çok önemli sanırım. Yani bir disiplin içerisinde olunmsı ve bir program çerçevesinde ilerlemek önemli.
1.1 km mesafeden ben halen ofise araba ile geliyorsam bu hiçbir disipline girmez. Birlikte hareket edildiğinde buradan hergün paylaşım yapıp o disipline dahil olmak bu kamçılama dediğim yöntemlerden birisi olabilir mesela. :alala

İlteriş Yılmaz

Yönetici
Admin
Web sitesi
www.inceleriz.com
İlteriş bu konuda KAMÇILAMA etkisi çok önemli sanırım. Yani bir disiplin içerisinde olunmsı ve bir program çerçevesinde ilerlemek önemli.
1.1 km mesafeden ben halen ofise araba ile geliyorsam bu hiçbir disipline girmez. Birlikte hareket edildiğinde buradan hergün paylaşım yapıp o disipline dahil olmak bu kamçılama dediğim yöntemlerden birisi olabilir mesela. :alala
Elbette, hiç dillendirilmeyen bir konu insanın günlük uğraşları arasında hiç akla gelir mi?
Ama bir konuyu konuşmaya başladığımızda hakikaten yahu! diyoruz. Burada da her gün bu konuyla ilgili paylaşımlara tanık olacağız ki yaşamımıza oturtalım. :cak

Adem Helvacı

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.inceleriz.com
Elbette, hiç dillendirilmeyen bir konu insanın günlük uğraşları arasında hiç akla gelir mi?
Ama bir konuyu konuşmaya başladığımızda hakikaten yahu! diyoruz. Burada da her gün bu konuyla ilgili paylaşımlara tanık olacağız ki yaşamımıza oturtalım. :cak
O zaman yarın ofise yürüyerek geliyorum.
@Akın Mert Köse hoca 50 yaşında olduğumu unutmadan bu kadarı ile başlamamı hoş görsün artık. :kiskis

Akın Mert Köse

Antrenör
Kadim Üye
O zaman yarın ofise yürüyerek geliyorum.
@Akın Mert Köse hoca 50 yaşında olduğumu unutmadan bu kadarı ile başlamamı hoş görsün artık. :kiskis
Geç cevap verdiğim için özür dileyerek hiç bir zaman başlamak için geç değildir sayın abim :) . Önemli olan sadece bahane üretmeden devam edebilmek aynen devam

Akın Mert Köse

Antrenör
Kadim Üye

İlteriş Yılmaz

Yönetici
Admin
Web sitesi
www.inceleriz.com
Siz yeterki başlamak isteyin ben yardımcı olurum her türlü. Ama yoğun tempodayım diye kisitli zamanimi buraya ayırabileceğim. Instagramdan takip ederseniz daha sık cevap verebilirim
Problem yok, sen vakit buldukça yardımcı olursan biz zaten mutlu oluruz. :clap2